16. edycja festiwalu Bom Dia Brasil – 16-20 Maja 2019

Festiwal Bom Dia Brasil powraca po rocznej przerwie! W ramach festiwalu odbędzie się pierwsza edycja Poland Samba Congress – kongresu sambowego dedykowanego pasjonatom tańców brazylijskich, rytmów latino i sztuki gry na brazylijskich instrumentach perkusyjnych. Gwiazdą wydarzenia będzie najbardziej rozchwytywany duet sambowy z Rio De Janeiro – Alex Coutinho i Jorge Amarelloh. Panowie przygotowali program dedykowany miłośnikom samby na każdym poziomie. Darmowe warsztaty przybliżą najnowsze trendy sambowe oraz techniki parad karnawałowych, które po raz pierwszy zostaną zaprezentowane w Europie.

Drugi dzień kongresu dedykowany jest muzyce i tańcom w klimatach urbano: brazylijskiego Funku, Reggaetonu i Afro z elementami innych brazylijskich styli.

W trakcie festiwalu odbędzie się festa na plaży w Monta Beach Volley Club z muzyką na żywo oraz setem DJ-skim w klimatach Funk Carioca, Samba i Pop Latino, a podczas niedzielnego wieczora odbędzie się zabawa rodzinna w stylu Churrasco, Samba & Caipirinha.

Wydarzenia festiwalu odbędą się w Domu Kultury Śródmieście, Hali Kompleksu Sportowego Ośrodku Sportu i Rekreacji Mokotów przy ul. Niegocińskiej oraz klubie Monta Beach Volley Club nad Wisłą.

Więcej szczegółów i pełny program można znaleźć na stronie internetowej tegorocznej edycji festiwalu pod adresem http://www.brasil.com.pl/2019/

Podziel się